top of page

Miške
(18 - 36 mėn. amžiaus vaikams)

Vėjų teatras kviečia žaisti MIŠKE.

Kada tik užklystum į mišką- ryte, dieną, vakare ar naktį - pamatysi jį vis kitokį, jis nuolat kinta auga, dovanoja naujas patirtis ir atradimus. Miške tiek daug įrankių naujiems ir netikėtiems žaidimams - reikia tik pamatyti, išgirsti, pajausti. Nauji atradimai ir pažintys visai greta. Miške gali mokytis, žaisti, tapti kūrėju ir atradėju. Jeigu tik įsižiūrėsime ir įsiklausysime - nustebsime nuo medžių didybės ir suvirpėsime nuo žiedų trapumo. Miške visa kas gyva kviečia pažinti, pamilti ir saugoti.

Spektaklis kviečia atrasti, žaisti, sukurti savo mišką. Pirmojoje spektaklio dalyje aktorės Saulė ir Gabrielė pasakoja dviejų sesių - Aušrinės ir Vakarės istoriją. Pradėdamos nuo ryto ir pirmų saulės spindulių, kartu su žiūrovais keliauja laiku per visą dieną miške, kol galiausiai visą dviejų sesių sukurtą mišką užkloja naktis. Spektaklyje vaikai galės patys paliesti, pasirinkti miško gėrybių, atpažinti įvairius gyvūnus, paukščius, taip pat išgirs ne vieną lietuvių liaudies dainą ir galės patys įsijungti į muzikinį miško orkestrą. Antroji spektaklio dalis skirta laisvam ieškojimui ir žaidimui.

Spektaklyje aprėpiami visi žiūrovų pojūčiai, skatinama stebėti, įsiklausyti, paliesti, užuosti.

Kūrybinė komada kurdama spektaklį ne vieną repeticiją praleido klaidžiodami miškais, įsiklausydami į miško garsus, stebėdami vabalus - savo atradimus jie perkelia į teatro sceną. Vėjų teatras kviečia susitikti teatre ir ragina ieškojimus pratęsti nuostabiuose apylinkų miškuose ir pažintiniuose takuose.

Režisierė - Eglė Kižaitė

Aktorės - Gabrielė Ladygaitė, Saulė Sakalauskaitė

Kompozitorius - Pijus Narijauskas, naudojami M.K.Čiurlionio muzikinės poemos “Miške” motyvai

Scenografija ir kostiumai - Šarūnė Pečiukonytė

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba

Trukmė: 35min.

bottom of page